چطور به سایمان دیجیتال اعتماد کنیم؟ آیا تضمینی وجود دارد؟

فروشگاه سایمان دیجیتال دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن می‌باشد و لوگوی نماد اعتماد با بررسی کارشناسان آن مجموعه به این فروشگاه اعطا شده است. این نماد را می‌توانید در انتهای صفحه‌ی اول سایت مشاهده فرمایید و برای اطمینان بیشتر به آدرس سازمان مراجعه نمایید: (ای نماد)

هم‌چنین می‌توانید انبوه نظرات کاربران را در سایت سایمان دیجیتال، گوگل پلی و اپ بازار مطالعه فرمایید.

خرید از سایمان دیجیتال به چه نحوی هست؟ برای خرید حتما باید عضو سایت شویم؟

بله. برای خرید از سایمان دیجیتال باید ابتدا عضو سایت شوید و مشخصات کاربری خود را تکمیل کنید. راهنمای ثبت نام و خرید هم انتهای صفحه اول سایت موجود هست که مراحل خرید را به سادگی عنوان می‌کند. برای مطالعه می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

آیا تفاوت قیمتی خاصی در سایمان دیجیتال، نسبت به بازار وجود دارد؟

همواره سعی ما در سایمان دیجیتال ارائه‌ی محصولات با قیمت‌­های فوق رقابتی با حداقل سود ممکن و حذف واسطه‌ها می‌باشد. با این رویکرد سایمان دیجیتال توانسته است 85% محصولات موجود در فروشگاه را با کمترین قیمت ممکن در سرتاسر کشور به شما عزیزان ارائه کند.

آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری، آدرس‌ها و تغییر رمز وجود دارد؟

بله. شما با استفاده از نام کاربری و رمز عبورتان وارد سیستم می­‌شوید و می‌توانید از بخش حساب کاربری، مشخصات و آدرس‌های حساب کاربری‌تان را تغییر دهید.

می‌توانیم تعدادی از یک محصول را به صورت یکجا خریداری کنیم؟

شما می‌توانید از هر کالا فقط به تعدادی که در سایت معین شده است را خریداری نمایید؛ در عین حال در نظر داشته باشید که اولویت ارسال سفارش در سایمان دیجیتال با مصرف کننده نهایی می‌باشد و از این رو همواره ممکن است سفارشات با تعداد انبوه یا برای همکاران لغو شوند.